Susisiekite su mumis
 

Apie mus

 

 

 

Mama reklama – reklamos paslaugų įmonė (agentūra). Gaminame reklaminius gaminius, verslo dovanas ir suvenyrus su Jūsų logotipu ar prekiniu ženklu. Teikiame reklamos, dizaino, maketavimo, spaudos, leidybos paslaugas. 

Reklaminė atributika
– veiksminga priemonė reklamuojant prekinį ženklą, skatinant pardavimus ir remiant įvairius kitus marketingo veiksmus. Tinkamai parinkta ir pateikta reklaminė atributika sukuria teigiamas asociacijas su Jūsų įmonės vardu ar prekės ženklu. Naują, įdomų, originalų reklaminį „žaisliuką“ Jūsų klientas įsimins ilgam. 

Siūlome pačių įvairiausių verslo suvenyrų – nuo rašymo priemonių, puodelių, firminių juostelių mobiliesiems telefonams, silikoninių reklaminių apyrankių, lipnių užrašų lapelių, popierinių ir polietileninių maišelių, kepuraičių iki sudėtingų elektroninių prietaisų: MP3 grotuvų, nešiojamų DVD grotuvų ir t. t. Su Jūsų logotipu ar prekės ženklu.

Mūsų specialistai įsigilins į kiekvieno kliento individualius poreikius, paslaugiai ir atsakingai juos įvertinę pateiks palankiausią sprendimą. Galime pasiūlyti Jums konkretų gaminį arba surasti jį pagal Jūsų pageidavimą, tai pat pagaminti bandominį reklaminio „žaisliuko“ egzempliorių.

Importuojame reklaminę atributiką ir verslo dovanas tiesiai iš partnerių (ir gamintojų, ir didmeninių sandėlių) Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kitose ES šalyse, Kinijoje ir Honkonge, todėl mūsų gaminių kainos išlieka konkurencingos rinkoje, todėl galime pasiūlyti Jums palankias kainas.

Esame autoritetingos tarptautinės reklaminių prekių gamintojų ir prekybininkų organizacijos PSI (Promotional Product Service Institute) nariai, ir turime galimybę vieni pirmųjų sužinoti bei pasiūlyti Jums reklaminių gaminių naujienas rinkoje, verslo dovanų naujoves ir tendencijas visame pasaulyje.

Mielai atsakysime į Jūsų klausimus nemokamu tel. 8 800 200 10 arba el. paštu info@mamareklama.lt

Maloniai kviečiame bendradarbiauti.  Mūsų paslaugomis naudojasi:  

 

Mobilieji stendai

Reklamos dizainas

Eko dovanos

Atšvaitiniai gaminiai

Ypatingi gaminiai

Tušinukai, rašikliai

Puodeliai, puodukai

USB atmintin?s

Lipn?s lapeliai